Chalupa SEVERKA, Janov nad Nisou

Janov nad Nisou č.ev. 1224, 46811
od 1.800 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Chalupa Severka se nachází v Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory v nejvyšší části obce Janov nad Nisou - Velký Semerink, v nadmořské výšce 700 m.n.m., pod oblíbeným Ski areálem Severák, jehož sjezdovka Jih je od chalupy vzdálena 400 m. Stojí téměř na polosamotě, bez přímých sousedů.

Další informace

Svou polohou je ideálním výchozím místem pro pěší turistiku, cyklistiku i běžecké a sjezdové lyžování v oblíbených Jizerských horách. Pro hráče geocachingu je v okolí chalupy založena série mystery keší Severka.

Nekuřácký objekt s celoročním provozem o dispozici 5+1 nabízí ubytování pro 8 osob ve čtyřech samostatných pokojích. Okolo chalupy se rozkládá částečně oplocená zahrada o ploše 1.163 m2 (na jejíž části je možné v zimě bobovat) se zahradním nábytkem, ohništěm, grilem, dětskou stěnou a pískovištěm. V letních měsících je připraven také nadzemní bazén. K dispozici připojení na internet přes Wi-Fi.

K chalupě je bezproblémový přístup i v zimě. Parkování zajištěno přímo ve dvoře objektu za bránou pro dva vozy.

Velmi rádi a zdarma uvítáme i Vašeho domácího mazlíčka či mazlíčky, a to jakékoliv rasy a velikosti.

Z důvodu Vašeho pohodlí a soukromí budete v naší chalupě jedinnými hosty, bez přítomnosti správce.

Chalupa je nabízena přednostně na týdenní pobyty, a to od soboty do soboty. V mimosezóně je možné ubytování i na víkend, případně i jinou část týdne, vždy však minimálně na dvě noci.

 

Do 400 m od chalupy jsou min. dvě restaurace. Rychlé občerstvení je k dispozici ve Ski areálu Severák a na centrálním parkovišti v Hraběticích. Nákup potravin je možný v centru Janova nad Nisou, v Bedřichově v budově pošty či v nedalekém Jablonci nad Nisou. Zastávka MHD - Velký Semerink, Pod Vyhlídkou je vzdálena cca 350 m od chalupy.

Ceny

Cena za celý objekt
1.800 Kč

Od 3 nocí v mimosezóně, Letní sezóna - 14.950,- Kč / týden, Zimní sezóna - 14.950,- Kč / týden, Mimosezóna - 9.950,- Kč / týden, 4.950,- Kč / víkend nebo jiné dvě noci

Služby

Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Dětský koutek
Zahrada
Terasa
Parkoviště
Společenské prostory
Bazén
Venkovní ohniště / gril
Nekuřácké pokoje
Parkoviště uzavřené
Pronájem kol
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
8
Dvoulůžkové pokoje
2
Jednolůžkové pokoje
1
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Vlastní koupelna
TV
WC
Lednička
Mikrovlnná trouba
Satelit, kabelová TV

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard
Adrenalinové sporty
Bazén venkovní
Golf
In-line bruslení
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Lyžařská škola
Půjčovna kol

Okolí

Jizerské hory jsou ideálním místem pro sportovně založené hosty, a to jak v zimním tak i v letním období. 

V okolí se nacházejí čtyři velké Ski areály s mnoha využitím i v letních měsících. 

Ski areál Severák nad chalupou přímo protíná tratě velmi oblíbené a jedinečné Jizerské magistrály, která nabízí 180 km upravených tratí pro běžecké lyžování a v létě pěší a cykloturistiku. Součástí areálu je minizoo, jízdárna s možností vyjížďěk na koních a golf. Nedaleko areálu se nachází Lanový park Artur.

Pro cyklonadšence je v Novém Městě pod Smrkem k dispozici Singtrek, s několika stupni obtížnosti. 

Další velmi navštěvovanou atrakcí je Bobová dráha v Janově nad Nisou, s delkou 900 m, 22 zatáčkami a raritním karuselem. V areálu je restaurace, minizoo a dětské hřiště. 

V neposlední řadě určitě stojí za návštěvu Centrum Babylon v Liberci, se spoustou vzrušujících zážitků, jako např. Aquapark, IQ park, Lunapark, Bowling, Laser game, Wellness centrum a pod., a to vše pod jednou střechou. Dále také dinopark, zoologická a botanická zahrada v Liberci.

Koupání je možné v některých z Jizerskohorských přehrad, dále pak koupaliště u Doliny v Bedřichově, koupaliště v Lučanech nad Nisou či koupaliště v Josefově Dole.


Mapa

Autobus 300m
Velká mapa