Chata Panorama, Kořenov

Rejdice 61, Kořenov, 46848
od 240 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 8km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Ubytování přímo u dolní stanice lanovky cca 30 m. Kapacita je 137 lůžek ve 3 ubytovacích zařízeních umístěných vedle sebe - chata Panorama, Morávka, Hospůdka. Samozřejmostí je TV/internet a WiFi po celém areálu. V nejbližším okolí je dalších 400 lůžek do vzdálenosti 400m. Ubytování je možno objednat bez nebo s polopenzí/plnou penzí/snídaní.

Další informace

Sportovní areál Rejdice nabízí výborné zázemí pro zimní i letní radovánky - ať už chcete jet na lyže, snowboard, kolo, školu v přírodě, ozdravný pobyt, nebo jednoduše na dovolenou.

V chatě Panorama na vás čeká 88 lůžek v 17 pokojích (z toho 2 apartmány a 6 mezonetových apartmánů) s následujícím uspořádáním: 3x 3lůžko, 3x 5lůžko, 1x 6lůžko, 6x 7lůžko. 2x jídelna s TV/DVD, společenská místnost, sauna, floating, posezení.


Ceny

Cena za osobu
240 Kč

Služby

Bezbariérový přístup
Připojení k internetu
Parkoviště
Vegetariánská kuchyně
Sauna
Zahrada
Terasa
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
88
Čtyřlůžkové pokoje
4
Kapacita restaurace
40
Pětilůžkové pokoje
4
Počet apartmánů
9
Šestilůžkové pokoje
7
Třílůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

V areálu jsou Vám k dispozici celkem tři veřejná občerstvovací zařízení: Bufet Morávka u dolní stanice, bufet na sjezdovce pod horní stanicí a především stylová Hospůdka pod dolní stanicí lanové dráhy. Nabízí Vám široký sortiment nápojů i rychlých jídel tak, aby Vám co nejvíce zpříjemnily sportování a relaxaci v Rejdicích. Pro vytrvalce je Hospůdka jako jediná otevřena až do hluboké noci, s možností grilování. V hospůdce a v bufetu čepujeme pivo Gabrinus 10° a Plzeňské 12°. Hospůdka je vhodná pro pořádání uzavřených (ale i otevřených) společenských akcí - např. oslav.

Bohatou nabídkou alko i nealko nápojů vás o pátcích a sobotách překvapí bar v Rejdickém Pubu (hned vedle Hospůdky), kde drinky za rozumné ceny míchá evropský šampion v barmanském freestylu David Neumann.

Mezi další služby nabízené našim návštěvníkům patří sauna, v létě bazén a tenisové kurty, dětský koutek s houpačkami a kolotočem...

Velkým příspěvkem k Vaší bezpečnosti v Rejdicích je sídlo Horské služby přímo ve středisku, nad horní stanicí lanové dráhy.

Kongresové možnosti

Firemní akce

V našem sport areálu s celoročním provozem Vám můžeme nabídnout naše rekreační zařízení pro rodinnou rekreaci, oslavy výročí, svatby, různé kurzy a školení, školy v přírodě a školní výlety, tak i pro lyžařské výcviky. V objektu se nachází sauna a floating, v létě je možnost koupání (vlastní venkovní bazény), tenisový kurt, turistické výlety a cykloturistika. U chaty dětský koutek s kolotočem a houpačkou, venkovní terasa s grilem, ohniště. Bezbariérový přístup. Parkování zdarma na vlastním parkovišti u chaty Panorama a u horní stanice dvousedačky.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Bazén venkovní
Běžkařské stopy
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Jezdectví, koně
Kulečník, billiard
Létání
Lyže, snowboard
Lyžařská škola
Minigolf
Půjčovna kol
Půjčovna skútrů
Půjčovna lyží
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

Výlety: Bozkovské jeskyně,rozhledna Štěpánka, aquapark Jablonec a Babylon a ZOO Liberec,Sklárna Harrachov,bobová dráha,lanové centrum,minigolf, krásná příroda , lesy ,skály,a klid.

Mapa

Centrum 8km
Autobus 3km
Vlak 8km
Velká mapa