Chata pod Kapličkou, Kořenov

Příchovice 130, Kořenov, 46848
od 220 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Chata Pod Kapličkou se nachází na pomezí Jizerských hor a Krkonoš v centru obce Kořenov. Zastávka autobusu (Praha-Harrachov, Jablonec n.N.-Harrachov) je ve vzdálenosti 20 m, nejbližší restaurace rovněž 20 m. Obchod najdeme za cca 50m. Nejbližší sjezdovka na Bavoráku se nachází 400 m od domu.

Další informace

V přízemí jsou dva 4 lůžkové a jeden 6 lůžkový pokoj s palandami,soc.zařízením,TV a kuchyňkou.Dále je zde společenská místnost a navíc další společné soc.zařízení. V každém pokoji je možné rozložit přistýlku. 

 V 1. patře máme pět pokojů s manželskou postelí,dva apartmány mají kuchyňku uvnitř a další 3 pokoje společnou na chodbě. V každé místnosti je soc.zařízení, lednice, LED TV.

č.1 - 4 lůžka,přízemí,palandy,kuchyňka,soc.zařízení,lednice,trezor

č.2 - 4 lůžka,přízemí,palandy,kuchyňka,soc.zařízení,lednice,trezor

č.3 - 6 lůžek,přízemí,dva pokoje,palandy,kuchyňka,soc.zařízení,možnost přištýlky,jídelní kout,lednice,trezor

  č.4 -  4 lůžka, 1.patro,kuchyňka,soc.zařízení,možnost přistýlky   č.5 -  4 lůžka, 1.patro,kuchyňka,soc.zařízení,možnost přistýlky   č.6 -  2 lůžka, 1.patro,soc.zařízení,možnost přistýlky   č.7 -  2 lůžka, 1.patro,soc.zařízení,možnost přistýlky   č.8 -  2 lůžka, 1.patro,soc.zařízení,možnost přistýlky                                Přízemí - společenská místnost,fotbálek,šipky, spol.WC a sprcha.

    Přízemí je koncipováno jako ubytování nižší kategorie, první patro je připravené pro náročnější hosty,v podkroví je byt správce, dále udržované parkoviště je naproti domu, kamerový systém, vstup je pomocí čipů nebo biometrie,nekuřácký objekt,wifi.

 

Ceny

Cena za osobu
220 Kč
Domácí mazlíček
80 Kč
Přistýlka
180 Kč
Snídaně
80 Kč

Služby

Parkoviště
Nekuřácké pokoje
Připojení k internetu
Společenské prostory
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
Lednička
TV

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Lyže, snowboard
Fitness, posilovna

Mapa

Velká mapa

Chata pod Kapličkou: kontakty

Telefon:
602 958 895
Mobil: