Chata Školačka, Smržovka

Smržovka 1, 46851
od 200 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 2km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Rekreační objekt s přátelskou atmosférou leží v srdci Jizerských hor, cca 700 m. n. m, na rozhranní Smržovky a Jiřetína pod Bukovou.  Poskytujeme celoroční ubytování vhodné zejména pro rodiny s dětmi, skupiny přátel, ale i individuální rekreanty. Maximálně lze u nás ubytovat 25 osob.

Další informace

Chata Školačka v Jizerských horách má celkem 7 pokojů. Pro hosty je připraveno 23 stálých lůžek a 2 přistýlky (pevné lůžko o rozměrech 80 x 195 cm, které jde zasunout pod stávající postele). Všechny pokoje jsou v patře, přístupné jsou po širokých a pevných schodech (dříve zde byla opravdu škola). 4 pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprchu, umyvadlo a WC), 3 pokoje mají společné pánské a dámské koupelny na chodbě. Společné koupelny jsou po rekonstrukci, prostorné a čisté. V přízemí je kuchyň, společenská místnost s barem, herna, lyžárna, sušárna a technické místnosti.

Ceny

Cena za celý objekt
3.800 Kč
Cena za osobu
200 Kč

Služby

Bar
Dětský koutek
Nekuřácké pokoje
Parkoviště
Připojení k internetu
Rodinné pokoje
Společenské prostory
Terasa
Úschovna kol, lyží
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
23
Čtyřlůžkové pokoje
4
Dvoulůžkové pokoje
2
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Kuchyňka
TV
Vlastní koupelna
WC
Lednička
Mikrovlnná trouba
Satelit, kabelová TV
Videopřehrávač

Restaurace

Všem ubytovaným je k dispozici plně vybavená kuchyň pro vlastní vaření a prostorná společenská místnost s TV/SAT a barem, kde je pivní chlazení.

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard
Squash
Tenisový kurt
Adrenalinové sporty
Lyžařská škola
Kulečník, billiard
Bowling, kuželky
Bazén vnitřní
Půjčovna lyží
Sportovní hala

Okolí

 V okolí je široká síť turistických tras a cyklotras, soustava rozhleden, v zimní sezóně skiareál Tanvaldský Špičák nebo Severák, event. Bedřichov aj., nejbližší krytý bazén 5km v Jablonci nad Nisou (2 tobogány, vířivka, dětský bazén), dále pak Aquapark Babylon v Liberci a Městský bazén Liberec, krytá hala v  jablonci nad Nisou, letní koupaliště v Lučanech Nad Nisou 2km, přehrada Mšeno v Jablonci nad Nisou 5 km, bobová dráha v Janově nad Nisou 5 km, Muzeum panenek ve Smržovce, Muzeum obrněné techniky ve Smržovce, Zoo v Liberci, Dinopark či Ekopark v Liberci a spousta dalších atraktivit :-)

Mapa

Centrum 2km
Autobus 2km
Vlak 2km
Velká mapa