Hotel Bon, Tanvald

Pod Špičákem 621, 46841
od 640 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 1.5km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hotel Bon se nachází v krásném prostředí CHKO Jizerské hory nedaleko lyžarského areálu Tanvaldský Špičák. Díky své poloze je vhodný jak pro aktivní sportovce tak pro rodiny s dětmi. V zimním období můžete využít některé z lyžařských středisek nebo běžkařských tras v okolí a v letním období se Vám nabízí spousta výletů jak pro pěší turisty tak pro cyklisty do Jizerských hor, Krkonoš nebo Českého ráje.

Další informace

Hotel Bon nabízí ubytování v moderních pokojích s vlastním sociálním zařízením, hotelovou restauraci s venkovní terasou, samostatný salonek s dataprojektorem vhodný k firemním akcím, bowling, wellness a relaxační místnost pro masáže. Wellness formou privátního vstupu nabízí vířivku a volbu finské nebo aroma sauny. Hosté mohou zdarma využít hotelové parkoviště a wifi. Vedle hotelu je k dispozici také minigolf nebo tenisové kurty.

Hotel Bon získal v roce 2017 a 2018 první místo v kategorii 3* hotel v Libereckém kraji v soutěži CZECH HOTEL AWARDS.

K dispozci Vám je 24 dvoulůžkových pokojů s možností plnohodnotné přistýlky, 4 4-lůžkové pokoje a jeden rodinný pokoj pro 5 osob. Hotel poskytuje celkem 89 lůžek. Všechny pokoje jsou nekuřácké, moderně zařízeny s TV/SAT a vlastním sociálním zařízením.

Nejen hoteloví hosté mohou využít hotelovou restauraci s kapacitou až 100 míst nebo bowling s kapacitou 35 míst. Hotel je také vhodný pro pořádání firemních akcí, školení, večírků nebo svateb. K těmto účelům jsou k dispozici 2 salónky pro 45 osob, které je možné propojit i s restaurací.

Návštěvníci hotelu mohou také využít Welness – vířivku a finskou saunu, nebo masáže. Přímo vedle hotelu se nachází minigolf a tenisové kurty.

Wifi v celém objektu a parkování u hotelu je zdarma.

Ceny

Apartmán
1.940 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
1.740 Kč
Dvoulůžkový pokoj
840 Kč
Jednolůžkový pokoj
640 Kč
Polopenze
300 Kč
Snídaně
130 Kč
Třílůžkový pokoj
1.140 Kč

Ubytování s domácím mazlíčkem není možné.

Služby

Dětský koutek
Konferenční možnosti
Masáže
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Sauna
Terasa
Úschovna kol, lyží
Vířivka
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
89
Čtyřlůžkové pokoje
4
Dvoulůžkové pokoje
4
Kapacita restaurace
60
Počet apartmánů
1
Třílůžkové pokoje
20

Vybavení pokojů

Balkón
Satelit, kabelová TV
TV
Trezor
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Nekuřácká restaurace nabízí 60 míst, 2 salónky s projekcí o kapacitě 40 míst, které je možné propojit s restaurací, což je vhodné pro pořádání firemních akcí, školení nebo svateb. Pro malé návštěvníky je připraven dětský koutek s hračkami.

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Bowling, kuželky
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Minigolf
Tenisový kurt

Okolí

Jizerské hory jsou nejsevernějším českým pohořím. Jejich východní část zasahuje na polské území a dále navazuje na Krkonoše. Jizerské hory lákají své návštěvníky nejen pěší, cykloturisty, ale i rodiny s dětmi k výletům za poznáním nebo zábavou. Nejvíce turistů sem přijíždí v zimně kvůli lyžování v lyžařských areálech Tanvaldský Špičák, Bedřichov a Severák, nalézají se kousek od sebe mezí Libercem a Tanvaldem. V létě máte na výběr z mnoha kulturních i sportovních aktivit, např. Zámek Frýdlant, lázně Libverda, osada Jizerka, rozhledny Štěpánka, Králkovka aj.

 

V bezprostřední blízkosti se nachází minigolf, tenisové kurty a turistické a cyklotrasy do Jizerských hor a Krkonoš.

 

  • Minigolf – za hotelem
  • Tenisové kurty – naproti hotelu
  • rozcestí Horní Tanvald - 1 km, zde začíná turistická stezka na Špičák
  • Špičák rozhledna – 3 km  

Mapa

Centrum 1.5km
Autobus 200m
Vlak 2km
Velká mapa