Pension Sněženka, Jiřetín pod Bukovou

Jiřetín pod Bukovou 37, 46843
od 490 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hledáte-li příjemné a cenově dostupné ubytování v neporušené horské přírodě, můžete si vybrat Pension Sněženka. Krásný nově zrekonstruovaný pension s hospůdkou v srdci jizerských hor. Pension leží 200 metrů od lyžařského areálu Tanvaldský Špičák. Velmi dobrou dostupnost po celý rok nabízí 50 metrů vzdálená vlaková zastávka a 100 metrů vzdálená zastávka autobusu a skibusu , v přímém sousedství je hlavní parkoviště celého areálu.

Další informace

Pension Sněženka je vhodný pro ubytování jednotlivců, rodin s dětmi i větších skupin. Osvědčil se také jako skvělé místo pro pořádání škol v přírodě, lyžařských výcviků a ozdravných pobytů. 

Pension má kapacitu 50 lůžek. Je možno si pronajmout i 2 apartmány. Nabízí také příjemnou restauraci, venkovní terasu, saunu, pláž u přilehlé horské říčky Kamenice, sportovní a dětské hřiště. Dále je k dipozici úschovna kol a lyží. Parkování je zajištěno v prostoru objektu.

Pension poskytuje svým hostům pohodlné ubytování v jednom třílůžkovém, dvou čtyřlůžkových(+jednom v budově s apartmány), dvou pětilůžkových, jednom šestilůžkovém, jednom sedmilůžkovém pokoji a dvou prostorných apartmánech. Budova s apartmány se nachází cca 100m od pensionu. Celková kapacita ubytování činí 50 lůžek. Čekat tu na vás budou útulné a příjemně vybavené pokoje s vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Samozřejmostí je bezplatné bezdrátové internetové připojení.

Ceny

Apartmán
630 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
490 Kč
Domácí mazlíček
150 Kč
Dvoulůžkový pokoj
490 Kč
Jednolůžkový pokoj
490 Kč
Pětilůžkový pokoj
490 Kč
Plná penze
200 Kč
Polopenze
100 Kč
Sedmilůžkový pokoj
490 Kč
Šestilůžkový pokoj
490 Kč
Třílůžkový pokoj
490 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Sauna
Vstup domácích zvířat
Terasa
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Počet apartmánů
2

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Jezdectví, koně
Lyže, snowboard
Tenisový kurt
Koupání řeka, jezero

Mapa

Autobus 100m
Vlak 50m
Velká mapa