Penzion Arnika, Janov nad Nisou

Hrabětice č.ev. 1539, Janov nad Nisou, 46811
od 1.890 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 6km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nově zrekonstruovaný penzion Arnika se nachází v čistém a oblíbeném prostředí CHKO Jizerských hor v Janově nad Nisou-Hraběticích – v centru SKI AREÁLU SEVERÁK – v bezprostřední blízkosti několika vleků a sjezdovek.

Další informace

V našem penzionu máme 12 pokojů s celkovou kapacitou 56 míst. Sociální zařízení se nachází na každém nadstandardně vybaveném pokoji.

Pokoje jsou 3x 2 lůžkový, 4x 4 lůžkový, 2x 5 lůžkový, 1x 6 lůžkový, 1x 6 lůžkový se dvěmi  ložnicemi a 1x 10 lůžkový pokoj. Součástí penzionu je restaurace a dva bufety.

Přímo u penzionu je bezplatné parkoviště. Penzion je ideálním místem pro rodinnou rekreaci, pořádání oslav, podnikových akcí, školení, jazykových kurzů, lyžařských výcviků i škol v přírodě.Možnost pořádání akcí pro děti.

Svou polohou je Arnika skvělým východiskem pro sjezdové lyžování, běžecké lyžování, cykloturistiku i turistiku. V okolí je několik upravovaných sjezdovek, běžeckých stezek, je zde jeden z hlavních nástupů na Jizerskohorskou magistrálu a řada značených turistických stezek. K výletům za zábavou láká i nedaleký Jablonec s plaveckým bazénem nebo Liberec se zoologickou a botanickou zahradou a zábavním centrem Babylon.

Denně upravované sjezdovky jsou vhodné pro rodiny s dětmi, k dispozici je 10 lyžařských vleků pro sjezdové lyžování, dětský pás, dětský kolotoč a lyžařská škola a školička. V letním období je možno zapůjčit kola či koloběžky a je možno využít tenisové kurty v okolí. Budete ubytováni příjemně, komfortně, přímo v centru sportovních aktivit.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
3.390 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.890 Kč
Osmilůžkový pokoj
6.990 Kč
Pětilůžkový pokoj
3.890 Kč
Přistýlka
500 Kč
Šestilůžkový pokoj
4.690 Kč

Snídaně v ceně


Cena zahrnuje veškeré poplatky, snídani, parkování , wifi .

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Terasa
Venkovní ohniště / gril
Úschovna kol, lyží
Pronájem kol

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
56
Čtyřlůžkové pokoje
4
Dvoulůžkové pokoje
3
Kapacita restaurace
100
Osmi a více lůžkové pokoje
1
Pětilůžkové pokoje
2
Šestilůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
Satelit, kabelová TV

Restaurace

 Nekuřácká restaurace pro 100 osob vybavené vnitřním krbem, projekcí a hudbou.

Součástí restaurace jsou i venkovní terasy pro 100 osob s krásným výhledem do krajiny Jizerských hor. Na terase je venkovní gril, kde Vám připravíme naším kuchařem sele, jehně i grilované speciality.

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard
Půjčovna kol
Koupání řeka, jezero

Mapa

Centrum 6km
Autobus 10m
Vlak 6km
Velká mapa