Penzion Real, Bedřichov

Bedřichov 213, 46812
od 400 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Pokud se rozhodnete navštívit Jizerské hory, ubytování penzion Real Bedřichov u Jablonce nad Nisou je tu pro Vás.

Další informace

Penzion Real disponuje 8 pokoji s celkovou kapacitou 35 lůžek. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení. Pokoje jsou ve velikosti dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových s možností přistýlek. K dispozici je rodinný pokoj s dětskou postýlkou.

V letních obdobích je možnost využít rozsáhlé osvětlené terasy, kde jsou nachystané stoly a slunečníky. Na zahradě je možné využít ohniště. Penzion Real je vhodný pro pořádání firemních večírků, společenských akcí, školení a jiných podobných oslav.

Ceny

Cena za osobu
400 Kč

VEDLEJŠÍ SEZÓNA Termíny: 3. 1. - 24. 1., 19. 3. - 22. 12. 400 Kč osoba / noc

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Běžkařské stopy
Lyže, snowboard
Bowling, kuželky

Okolí

Penzion se nachází v CHKO Jizerské hory v obci Bedřichov u Jablonce nad NisouBedřichov je vyhledávaným cílem letní rodinné rekreace, pěší turistiky a cykloturistiky, v zimě pak rájem lyžařů a běžkařů. Sky areál Bedřichov se šesti sjezdovkami a sedmi vleky s možností večerního lyžování se nachází 500m od penzionu. Bedřichov je jedním z výchozích bodů Jizerské lyžařské magistrály (170 km upravovaných lyžařských stop po celých Jizerských horách). Tato horská rekreační obec (680 m n.m.) je vnímána jako jedna z bran Jizerských hor s velmi dobrým dopravním spojením s Libercem a Jabloncem nad Nisou. Každoročně se zde pořádá závod Jizerská 50. V blízkosti se nachází bowling s italskou restaurací, nebo bobová dráha Janov nad Nisou. S kartou Jizerky CARD můžete čerpat celou řadu výhod a užit si svoji dovolenou naplno.

Mapa

Velká mapa