Penzion Stará školka, Nová Ves nad Nisou

Nová Ves nad Nisou 422, 46827
od 350 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nabízíme Vám ubytování v penzionu v Jizerských horách v obci Nová Ves nad Nisou. K dispozici je pro Vás připraveno 13 pokojů s celkovým počtem 40 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením včetně sprchového koutu.Penzion "STARÁ ŠKOLKA" nabízí celoročně pobyt v pěkném horském prostředí Nová Ves nad Nisou u Jablonce nad Nisou. Nabízíme Vám 2,3,4 lůžkové pokoje se sociálním zařízením.

Další informace

Penzion „STARÁ ŠKOLKA“ nabízí celoročně pobyt v pěkném horském prostředí - Nová Ves nad Nisou u Jablonce nad Nisou. Nabízíme Vám 2,3,4 lůžkové pokoje se sociálním zařízením. Okolí penzionu nabízí široké možnosti rekreačního vyžití. V létě jsou zde jedinečné podmínky pro turistiku a cykloturistiku. Nedaleká jablonecká přehrada nabízí řešení pro svlažení vašich rozpálených těl a v případě nepříznivého počasí můžete navštívit kryté bazény v Liberci. V zimním období lákají turisty a sportovce především rozsáhlé běžecké tratě a lyžařské vleky.

CENA NOCLEHU + POLOPENZE OD 350 KČ/DEN/OSOBA

Okolí penzionu nabízí široké možnosti rekreačního vyžití. V létě jsou zde jedinečné podmínky pro turistiku a cykloturistiku. Nedaleká Jablonecká přehrada nabízí řešení pro svlažení Vašich rozpálených těl a v případě nepříznivého počasí můžete navštívit kryté bazény v Liberci. V zimním období lákají turisty a sportovce především rozsáhlé běžecké tratě a lyžařské vleky.

Ceny

Cena za osobu
350 Kč

Včetně polopenze

Služby

Bazén
Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
40
Dvoulůžkové pokoje
10
Kapacita restaurace
40
Počet apartmánů
4
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Běžkařské stopy
Lyže, snowboard

Mapa

Autobus 200m
Vlak 1.5km
Velká mapa