Penzion Statek u Rajtrů, Bedřichov

Bedřichov 21, 46812
od 650 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 300m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Statek u Rajtrů vás uchvátí svou atmosférou. Penzion se nachází na tichém místě v turistickém středisku Bedřichov. Příjezd k domu vede krásnou javorovou alejí, kterou vede i značená turistická trasa. Ze  Statku je to cca 200 m ke sjezdovým tratím i na nástupní místo Jizerské magistrály, Maliník.

Samotný penzion je tvořen dvěma budovami  /Roubenka a Stodola/ ve tvaru písmene L. Další dva domy pak uzavírají dvůr, kde je venkovní posezení s možností grilování. Penzion osloví především ty, kteří si chtějí odpočinout v krásné přírodě Jizerských hor, milovníky sportu a turistiky a rodiny s dětmi.

Další informace

Ubytovat se můžete ve dvou samostavných budovách - v Roubence a Stodole.

V Roubence najdete ubytování "jak u babičky". K dispozici je jeden čtyřlůžkový pokoj s předpokojem a vlastním soc.zařízením a dva dvoulůžkové  pokoje s předpokojem a vlastním soc. zařízením. Navíc zde najdete "pokoj pro panenky" -  o něco levnější dvoulůžko bez vlastního soc. zařízení (na pokoji je umyvadlo, WC na chodbě, sprchový kout u sauny).

Ve společných prostorách je umístěna kuchyňská linka.  V přízemí se nachází společenská místnost, ve které jsou podávány snídaně.

Ve Stodole najdete moderní horské pokoje. V 1. patře Stodoly je nově vybudovan apartmán - 2 pokoje pro 7-8 osob, kuchyňka, soc. zařízení. Ve 2. patře najdete 1x dvoulůžkový pokoj, 1x třílůžkový pokoj a dvě studia - 2 samostatné pokoje pro 2-4 osoby. Každý pokoj či studio má vlastní soc.zařízení, ve společných prostorách je umístěna kuchyňská linka a jídelní stoly.

 

Ceny

Cena za osobu
650 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Připojení k internetu
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Parkoviště
Rodinné pokoje
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
31
Čtyřlůžkové pokoje
3
Dvoulůžkové pokoje
4
Počet apartmánů
1
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Restaurace

  V přízemí Roubenky najdete stylovou společenskou místnost s krbem a barem, kde jsou většinou podávány snídaně a prostor si lze pronajmout pro společenské akce a rodinne oslavy.

Kongresové možnosti

Firemní akce

Nejsme klasické školící středisko, firmám však umímě nabídnout ubytování s duší a atmosférou.  A to jak formou firemních večírků, tak školení.

Pro firmy umíme zajisti občerstvení a cattering.

Mezi naše klienty patři například Benteler, Magna, Knorr - Bremse.

 

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard
Lyžařská škola
Půjčovna kol
Půjčovna lyží
Solárium
Tenisový kurt

Okolí

Malebná obec Bedřichov leží nedaleko měst Liberec a Jablonec nad Nisou. Okolí je ideální na turistiku, horskou cyklistiku, koupání v řekách, přehradách i v přírodním koupališti nebo návštěvu mnoha rozhleden.

 

V Bedřichově jsou tenisové kurty, lanové centrum a několik dětských hřišť. V zimě je lyžařské středisko vyhlášeno pravidelně upravovanými stopami Jizerské magistrály. Najdete zde i sjezdové tratě nižší náročnosti.

Obec má základní obč. vybavenost - obchod, poštu, bankomat, restaurace i půjčovny kol a lyžařského vybavení.

V Liberci je možné navštívit aquapark, zoo, botanickou zahradu anebo dominantu kraje, Ješted. V Jablonci je možné navštívit např. Muzeum skla a bižuterie.

 Pokud byste měli zájem, nabízíme výuku techniky jízdy na horském kole  (vice www.divakemp.cz) nebo služby profesionálního fotografa (www.barboraberdychova.com ).

Mapa

Centrum 300m
Autobus 200m
Velká mapa