Vila Vilekula, Janov nad Nisou

Janov nad Nisou č.ev. 1196, 46811
od 490 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 10km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion Vila Vilekula se nachází na okraji vesnice Hrabětice, pobyt v našem penzionu je ideální pro RODINY S DĚTMI. Nabízíme také WELLNESS. Hrabětice jsou významným místem pro letní a především zimní dovolenou.

Penzion Vila Vilekula se nachází na okraji malé vesnice Hrabětice, která je vzdálena jen 4 km od Bedřichova, 2 km severovýchodně od Janova nad Nisou a 8 km od Jablonce nad Nisou.

Hrabětice jsou významným místem pro letní a především zimní dovolenou. Hrabětice leží v nadmořské výšce 740 m.n.m., v těsné blízkosti lyžařského areálu Severák a běžeckých nebo cyklistických tratí Jizerské magistrály.  Jízda na koních 400m.  Díky své poloze nabízí vhodné podmínky lyžařům, cyklistům, firmám, rodinám s dětmi ale také jednotlivcům.

Další informace

Vila Vilekula je rodinný penzion, který svým hostům nabízí ubytování v 8 pokojích a jednom bezbarierovém apartmánu. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC a TV.

Ubytování je vhodné pro RODINY S DĚTMI , školení, sportovní kurzy ale také pro jednotlivce. V zimě naši hosté jistě ocení, že přímo pod penzionem se nachází lyžařský vlek Loučky a 300 m od Vily Vilekuly je nástupní místo Jizerské magistrály - Kaplička.

Celý penzion a restaurace je nekuřácká. Parkování pro hosty restaurace a penzionu je zdarma přímo u penzionu.

Našim hostům nabízíme úschovnu kol v kolárně a lyží v lyžárně. Uschovat kočárky pro naše nejmenší hosty není také problém.Pro hosty zajistíme půjčení koloběžek, kol nebo elektro kol a v zimě Vám pomůžeme s půjčením lyžařského vybavení. V letní sezoně 2020 restaurace ještě otevřena nebude, o jejím otevření budeme včas informovat

Nabízíme též malé WELLNESS s vířivkou pro 7 osob a saunou pro 5 osob.

Domácí zvířata neakceptujeme.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
490 Kč
Dvoulůžkový pokoj
490 Kč

Snídaně v ceně


Ceny jsou od 350,- do 990,- podle věku ,sezony a zvoleného typu stravování. Dětské ceny od 2 do 9,99 let. Celoročně děti od 0 do 1,99 let 200 kč /noc /dítě.

Služby

Dětský koutek
Parkoviště
Připojení k internetu
Sauna
Terasa
Vířivka
Pronájem kol

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
38
Čtyřlůžkové pokoje
5
Dvoulůžkové pokoje
1
Kapacita restaurace
38
Počet apartmánů
1
Šestilůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Restaurace zatím slouží jako společenská místnost , kde je k dispozici dětský koutek s Tv a je možné si zde zakoupit drobné občerstvení ( nápoje, cukrovinky...)

Malá jídelna s přilehlou dětskou hernou nabízí možnost použít lednici ,mikrovlnou troubu  a rychlovarnou konvici.

Firemní akce

Penzion Vila Vilekula v Hraběticích v Jizerských horách je ideálním místem pro vaši oslavu či školení. Rádi pro vás zorganizujeme společenské nebo firemní akce, nabízíme jak kompletní servis včetně organizace celé akce, tak pouze zázemí či ubytování vašich hostů.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Jezdectví, koně
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Koupání řeka, jezero

Okolí

Hrabětice jsou ideálním místem pro strávení zimní dovolené především pro rodiny s  malými dětmi  díky  lyžařskému středisku Severák .  Jizerské hory nabízejí nespočet variant  turistických a cyklo výletů po okolí . Letní výlety na  krásné rozhledny a vyhlídky -Královka a Slovanka ,Bramberk, vodní nádrže Josefův důl a Bedřichovská přehrada na Černé Nise zvládnou děti i maminky s kočárky díky  bezbarierovým cestám . Muzeum dřevěných hraček v Jiřetíně u Albrechtic v Jizerských horách určitě nezklame spolu s bobovou dráhou v Janově nad Nisou žádného návštěvníka.


Mapa

Centrum 10km
Autobus 500m
Vlak 10km
Velká mapa