Penzion Olympia, Josefův Důl

Dolní Maxov 35, Josefův Důl, 46844
od 290 Kč
apartmán/noc (zobrazit další ceny)

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 800m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nabídka ubytování v horské chatě ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky. K dispozici je bezdrátové připojení k internetu a kuchyňská linka se spotřebiči. Součástí chaty je také apartmán a společné sociální zařízení s třemi toaletami, dvěma koupelnami a sprchovým koutem.

Další informace

Náš horský pension Vám nabízí pokoje čtyřlůžkové a dvoulůžkový, (s možností přistýlky). Dále pak luxusní apartmán. Pokoje včetně jídelního stolu. Možnost zapůjčení dětské postýlky. Sociální zařízení je společné (3 WC a 2 koupelny se sprchovým koutem). V obývací hale je k dispozici kuchyňská linka se spotřebiči. Apartmán (45 m 2 ), ložnice - 3 lůžka, pokoj s kuchyní - 2 lůžka, myčka nádobí, samostatné soc. zařízení. Parkování u pensionu ZDARMA! Možný pobyt s Vašimi psími mazlíčky.Náš horský pension Vám nabízí pokoje čtyřlůžkové a dvoulůžkový, (s možností přistýlky). Dále pak luxusní apartmán. Pokoje včetně jídelního stolu. Možnost zapůjčení dětské postýlky. Sociální zařízení je společné (3 WC a 2 koupelny se sprchovým koutem). V obývací hale je k dispozici kuchyňská linka se spotřebiči. Apartmán (45 m 2 ), ložnice - 3 lůžka, pokoj s kuchyní - 2 lůžka, myčka nádobí, samostatné soc. zařízení. Parkování u pensionu ZDARMA! Možný pobyt s Vašimi psími mazlíčky.

Ceny

Apartmán
1.290 Kč
Cena za osobu
290 Kč
Domácí mazlíček
50 Kč
Přistýlka
200 Kč

Služby

Parkoviště
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
4
Dvoulůžkové pokoje
1
Počet apartmánů
1

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
TV

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard
Půjčovna lyží
Rybolov

Okolí

Zimní aktivity: * Běžecká magistrála * Běžecký areál - 100 m od pensionu, navazující na Jizerskou magistrálu * Vlek Bukovka - cca 500 m od pensionu - kotva 800 m, poma 500 m, obtížnost lehká a střední, lyžařská škola * Vlek U jatek - snowboardpark * Vlek Lucifer * Tanvaldský Špičák - 2,5 km od pensionu V Josefově Dole se také nachází velké množství restaurací, potraviny, tabák, škola, kostel, park, cukrárna, ovoce a zelenina, pošta, drogerie, zdravotní středisko a půjčovny lyží a další výbavy pro sport. Letní aktivity: * Řeka Kamenice - možnost rybaření-Po,Si * Centrum Babylon - v Liberci (Aguapark) * Sportovně relaxační centrum - v Liberci na Tržním náměstí * Plavecký bazén - v Jablonci nad Nisou * Koupaliště Vápenka - v Liberci na ulici Ještědská * Koupaliště - v Bedřichově * Turistika - široké možnosti turistického a cyklistického využití * Kino - otevřené pouze o víkendech * Vodopád Jedlové - průzračné vodopády Jizerských hor V Josefově Dole se také nachází velké množství restaurací, potraviny, tabák, škola, kostel, park, cukrárna, ovoce a zelenina, pošta, drogerie, zdravotní středisko a půjčovny lyží a další výbavy pro sport.

Mapa

Centrum 800m
Vlak 700m
Velká mapa